AR205C472K4R
AR205C472K4R AVX Corporation
AR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4700pF 10% X7R.
Інші пропозиції AR205C472K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR205C472K4R AR205C472K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4700pF 10% X7R