Продукція > KYOCERA AVX > AR205F102K4RTR2
AR205F102K4RTR2
AR205F102K4RTR2 Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1000 pF X8R 1 0% 2.54 mm AEC-Q200
на замовлення 2200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук