Продукція > AVX > AR211A331K4R
AR211A331K4R
AR211A331K4R AVX
AR_Series-777056.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 330 pF C0G(NP0) 10% 5.08 mm AEC-Q20
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук