Продукція > KYOCERA AVX > AR211C104K4RTR2
AR211C104K4RTR2
AR211C104K4RTR2 Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 1 0% 5.08 mm AEC-Q200
на замовлення 2091 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук