Продукція > KYOCERA AVX > AR211C333K4RTR1
AR211C333K4RTR1
AR211C333K4RTR1 Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V .033uF X7R Tol 10% AEC-Q200
на замовлення 12875 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний вивідний, С = 33 нФ, U, В = 100, Розм = 5,08 x 3,18 мм, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Крок, мм = 5,08, Серія = SkyCap® AR, Тексп, °C = -55...+125, Тип виводів = радіальні,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт, кількість в упаковці: 3000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR211C333K4RTR1 Виробник : Kyocera AR-Series.pdf Конденсатор керамічний вивідний, С = 33 нФ, U, В = 100, Розм = 5,08 x 3,18 мм, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Крок, мм = 5,08, Серія = SkyCap® AR, Тексп, °C = -55...+125, Тип виводів = радіальні,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт