AR211C472K4R
AR211C472K4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 4700 pF X7R 10% 5.08 mm AEC-Q200
на замовлення 1336 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR211C472K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR211C472K4R AR211C472K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 10% X7R
на замовлення 959 шт:
AR211C472K4R AR211C472K4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL