AR212A101J4R
AR212A101J4R KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm AEC-Q20
на замовлення 762 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR212A101J4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR212A101J4R AR212A101J4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 100PF 200V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
AR212A101J4R AR212A101J4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100pF 200V 5%