Продукція > KYOCERA AVX > AR212A101J4RTR2
AR212A101J4RTR2
AR212A101J4RTR2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100 pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm AEC-Q20
на замовлення 1469 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук