AR215A102K4R
AR215A102K4R AVX Corporation
AR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1000pF 10% C0G.
Інші пропозиції AR215A102K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR215A102K4R AR215A102K4R Виробник : AVX AR-Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1000pF 10% C0G