Продукція > AVX > AR215A822J4R
AR215A822J4R
AR215A822J4R AVX
AR-Series-777056.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8200pF 5% Radial
на замовлення 441 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AR215A822J4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR215A822J4R AR215A822J4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 8200PF 50V NP0 RADIAL