Продукція > AVX > AR215C102K4RTR2-85C
AR215C102K4RTR2-85C AVX
AR_Series-777056.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF X7R 10% LS=5.08mm AEC-Q2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук