Продукція > KYOCERA AVX > AR215C103K4R-85
AR215C103K4R-85
AR215C103K4R-85 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF X7R 10% L S=5.08mm AEC-Q2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук