AR215C105M4R
AR215C105M4R KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 20 % 5.08 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук