Продукція > KYOCERA AVX > AR215F102K4RTR2
AR215F102K4RTR2
AR215F102K4RTR2 KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1000 pF X8R 10% 5.08 mm AEC-Q200
на замовлення 2937 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук