Продукція > KYOCERA AVX > AR215F104K4RTR1
AR215F104K4RTR1
AR215F104K4RTR1 Kyocera AVX
AR_Series-777056.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X8R 10% 5.08 mm AEC-Q200
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук