Продукція > KYOCERA AVX > AR215F104K4RTR2
AR215F104K4RTR2
AR215F104K4RTR2 KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X8R 10% 5.08 mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR215F104K4RTR2 AR215F104K4RTR2 Виробник : Kyocera AVX AR_Series-777056.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X8R 10% 5.08 mm AEC-Q200