Продукція > KYOCERA AVX > AR215F472K4R-SCC
AR215F472K4R-SCC
AR215F472K4R-SCC KYOCERA AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4700 pF X8R 1 0% 5.08 mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук