AR300KL.25
AR300KL.25 BI Technologies / TT Electronics
TTRB_S_A0009241575_1-2565576.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Precision Potentiometers 1-13/16" 300K OHM 10 TURN
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 300K OHM 5W WIREWOUND LINEAR, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 300k, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±3%, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: 3/8-32, Actuator Length: 0.811" (20.60mm), Actuator Type: Round, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.2497" (6.34mm), Resistive Material: Wirewound, Taper: Linear, Rotation: 3600°, Number of Gangs: 1, Part Status: Active, Number of Turns: 10.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR300KL.25 AR300KL.25 Виробник : TT Electronics/BI A.pdf Description: POT 300K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 300k
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±3%
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: 3/8-32
Actuator Length: 0.811" (20.60mm)
Actuator Type: Round
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.2497" (6.34mm)