AR30GC472K4R
AR30GC472K4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2 kVDC 4700 pF X7R 1 0% 5.08 mm AEC-Q200.
Інші пропозиції AR30GC472K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR30GC472K4R AR30GC472K4R Виробник : KYOCERA AVX AR_Series-3162291.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2 kVDC 4700 pF X7R 1 0% 5.08 mm AEC-Q200