AR30HC102K4R
AR30HC102K4R Kyocera AVX
AR_Series-3162291.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3 kVDC 1000 pF X7R 1 0% 5.08 mm AEC-Q200
на замовлення 260 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 3KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR30HC102K4R AR30HC102K4R Виробник : KYOCERA AVX AR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 3KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 1000 pF