Продукція > AVX > AR30HC471K4R
AR30HC471K4R
AR30HC471K4R AVX
AR-Series-777056.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3000volts 470pF 10% X7R
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3 kVDC 470 pF X7R 10 % 5.08 mm AEC-Q200.
Інші пропозиції AR30HC471K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR30HC471K4R AR30HC471K4R Виробник : AVX Corporation AR-Series.pdf Description: CAP CER 470PF 3KV X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
AR30HC471K4R AR30HC471K4R Виробник : KYOCERA AVX AR_Series-3162291.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3 kVDC 470 pF X7R 10 % 5.08 mm AEC-Q200