AR385C225K4R KYOCERA AVX
AR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SKYCAPS
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.375" (9.53mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SKYCAPS, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.375" (9.53mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції AR385C225K4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AR385C225K4R AR385C225K4R Виробник : KYOCERA AVX AR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2.2uF X7R Tol 10 % AEC-Q200