ARA210A12
ARA210A12 Panasonic Electric Works
mech_eng_ra.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF DPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 5.8 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF DPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 5.8 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Інші пропозиції ARA210A12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARA210A12 Виробник : NAIS mech_eng_ra.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
ARA210A12 ARA210A12 Виробник : Panasonic Industrial Devices ara-catalog-1299263.pdf High Frequency / RF Relays 2 Form C, 12VDC 2 Form C 1