ARA220A24
ARA220A24 Panasonic Industrial Devices
ara-catalog-1299263.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
High Frequency / RF Relays RELAY 2COIL LATCH 24VDC 1GHZ SMD
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Інші пропозиції ARA220A24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARA220A24 Виробник : NAIS mech_eng_ra.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
ARA220A24 ARA220A24 Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_ra.pdf Description: RELAY RF DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC