Продукція > SAMTEC > ARC6-16-24.0-LU-LU-3-1
ARC6-16-24.0-LU-LU-3-1
ARC6-16-24.0-LU-LU-3-1 Samtec
arc6-2401073.pdf
Виробник: Samtec
Specialised Cables 0.635 mm ptch 34 AWG 100 O ultra low cbl Spprts 56 Gbps PAM4 applicatns
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARC6-16-24.0-LU-LU-3-1 Виробник : Samtec Inc. arc6.pdf Description: CABLE ACCELERATE M-M 16PAIR 24"