ARCF20-5S
ARCF20-5S ARCH Electronics Corp
3550_ARCF20.pdf
Виробник: ARCH Electronics Corp
Description: 20W AC/DC 85-530V Input 5V
Features: OVP, SCP
Packaging: Retail Package
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.92" L x 1.85" W x 0.91" H (74.2mm x 47.0mm x 23.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 528 VAC, 120 ~ 745 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, EN, IEC, UL
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 4.0A
Voltage - Output 1: 5V
Standard Number: 62368-1
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20W AC/DC 85-530V Input 5V, Features: OVP, SCP, Packaging: Retail Package, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.92" L x 1.85" W x 0.91" H (74.2mm x 47.0mm x 23.1mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 528 VAC, 120 ~ 745 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, EN, IEC, UL, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 4.0A, Voltage - Output 1: 5V, Standard Number: 62368-1.