Продукція > RESI > ARCS6918FL100S4
ARCS6918FL100S4
ARCS6918FL100S4 RESI
ARCS6918-L100.pdf
Виробник: RESI
Description: RES SHUNT 100 UOHM 1% 25W
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tray
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Mounting Type: Shunt Fixture, 52mm Pitch
Composition: Metal Element
Type: Shunt, Battery
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C
Applications: Automotive AEC-Q200
Part Status: Active
Resistance: 100 µOhms
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SHUNT 100 UOHM 1% 25W, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tray, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Mounting Type: Shunt Fixture, 52mm Pitch, Composition: Metal Element, Type: Shunt, Battery, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C, Applications: Automotive AEC-Q200, Part Status: Active, Resistance: 100 µOhms.