Продукція > RESI > ARCS8518DL100A9
ARCS8518DL100A9
ARCS8518DL100A9 RESI
ARCS8518-L100.pdf
Виробник: RESI
Description: RES SHUNT 100 UOHM 0.5% 36W
Power (Watts): 36W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tray
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Mounting Type: Shunt Fixture, 60mm Pitch
Composition: Metal Element
Type: Shunt, Battery
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C
Applications: Automotive AEC-Q200
Resistance: 100 µOhms
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SHUNT 100 UOHM 0.5% 36W, Power (Watts): 36W, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tray, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Mounting Type: Shunt Fixture, 60mm Pitch, Composition: Metal Element, Type: Shunt, Battery, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C, Applications: Automotive AEC-Q200, Resistance: 100 µOhms.