Продукція > RESI > ARCS8536FL050S4
ARCS8536FL050S4
ARCS8536FL050S4 RESI
ARCS8536-L050.pdf
Виробник: RESI
Description: RES SHUNT 50 UOHM 1% 50W
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tray
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Mounting Type: Shunt Fixture, 64mm Pitch
Composition: Metal Element
Type: Shunt, Battery
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C
Applications: Automotive AEC-Q200
Resistance: 50 µOhms
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SHUNT 50 UOHM 1% 50W, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tray, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Mounting Type: Shunt Fixture, 64mm Pitch, Composition: Metal Element, Type: Shunt, Battery, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C, Applications: Automotive AEC-Q200, Resistance: 50 µOhms.