Продукція > PANASONIC > ARE10A12J ARE10A12
ARE10A12J ARE10A12 Panasonic
Виробник: Panasonic
Radio Frequency (RF) Relays/High Frequency (HF) Relays 2.6GHZ SPDT 12VDC 500MA 50 OHM SMD Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук