ARE10A24
ARE10A24 Panasonic Electric Works
mech_eng_re.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF SPDT 500MA 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
на замовлення 277 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY RF SPDT 500MA 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms.
Інші пропозиції ARE10A24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARE10A24 ARE10A24 Виробник : Panasonic Industrial Devices ds_61310_en_re-1623611.pdf High Frequency / RF Relays 1 Form C, 24VDC 0.5A 30VDC Relay