ARE10A24Z Panasonic Electric Works
mech_eng_re.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF 1 FORM C 24V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
High Frequency / RF Relays 1 Form C, 24VDC 0.5A 30VDC Relay.
Інші пропозиції ARE10A24Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARE10A24Z ARE10A24Z Виробник : Panasonic Industrial Devices ds_61310_en_re-1623611.pdf High Frequency / RF Relays 1 Form C, 24VDC 0.5A 30VDC Relay