ARE13A12
ARE13A12 Panasonic Industrial Devices
ds_61310_en_re-1623611.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
High Frequency / RF Relays 2.6GHZ SPDT 12VDC 500MA 75 OHM SMD
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ARE13A12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARE13A12 Виробник : NAIS mech_eng_re.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
ARE13A12 ARE13A12 Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_re.pdf Description: RELAY RF SPDT 500MA 12V