ARE13A12B01 Panasonic Industrial Devices
are-catalog-1299302.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
High Frequency / RF Relays 2.6GHz 1 FormC 12V 0.5A 30VDC Relay
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук