ARE13A12ZC90 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: 2.6 GHZ CAPABLE, 10 W CARRYING P
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
High Frequency / RF Relays 12VDC 75ohms Surface mount term.
Інші пропозиції ARE13A12ZC90
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARE13A12ZC90 ARE13A12ZC90 Виробник : Panasonic Industrial Devices panasonic_07232019_Relay_(ARE1_C90_Series)-1623645.pdf High Frequency / RF Relays 12VDC 75ohms Surface mount term