ARF130U-24S
ARF130U-24S ARCH Electronics Corp
1842021225020205953.pdf
Виробник: ARCH Electronics Corp
Description: AC/DC CONVERTER 24V 120W
Power (Watts): 120W (130W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.15" L x 2.35" W x 1.50" H (80.0mm x 59.7mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 5.417 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 120W, Power (Watts): 120W (130W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.15" L x 2.35" W x 1.50" H (80.0mm x 59.7mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 5.417 A.