ARFL-2011-12S
ARFL-2011-12S Aras Power Technologies
ARFL-2011-XX.pdf
Виробник: Aras Power Technologies
Description: AC/DC CONVERTER 12V 200W
Packaging: Box
Power (Watts): 200W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.32" H (127.0mm x 76.2mm x 33.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cTUVus
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 16.7 A
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 200W, Packaging: Box, Power (Watts): 200W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.32" H (127.0mm x 76.2mm x 33.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cTUVus, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 16.7 A.