ARFS-3001-24
ARFS-3001-24 Aras Power Technologies
ARFS-3001-XX.pdf
Виробник: Aras Power Technologies
Description: AC/DC CONVERTER 24V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W
Features: PFC, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.04" H (101.6mm x 50.8mm x 26.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cTUVus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 1.25 A
на замовлення 64 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 30W, Packaging: Box, Power (Watts): 30W, Features: PFC, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.04" H (101.6mm x 50.8mm x 26.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cTUVus, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 1.25 A.