ARFS-3011M-1205
ARFS-3011M-1205 Aras Power Technologies
ARFS-3011M-XX.pdf
Виробник: Aras Power Technologies
Description: AC/DC CONVERTER 12V 300W
Power (Watts): 300W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 25 A
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 300W, Power (Watts): 300W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 25 A.