ARFS-4501-48RU
ARFS-4501-48RU Aras Power Technologies
ARFS-4501-48.pdf
Виробник: Aras Power Technologies
Description: AC/DC CONVERTER 48V 45W
Power (Watts): 45W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 0.98" H (101.6mm x 50.8mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cULus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 930 mA
на замовлення 537 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 45W, Power (Watts): 45W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 0.98" H (101.6mm x 50.8mm x 25.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cULus, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 930 mA.