ARFS-6501-12S
ARFS-6501-12S Aras Power Technologies
ARFS-6501.pdf
Виробник: Aras Power Technologies
Description: AC/DC CONVERTER 12V 65W
Power (Watts): 65W
Features: PFC
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 5.42 A
на замовлення 58 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 65W, Power (Watts): 65W, Features: PFC, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 5.42 A.