ARFU-3811M-2405
ARFU-3811M-2405 Aras Power Technologies
ARFU-3811M.pdf
Виробник: Aras Power Technologies
Description: AC/DC CONVERTER 24V 380W
Power (Watts): 380W
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.98" L x 3.50" W x 1.57" H (152.0mm x 88.9mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 15.8 A
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 380W, Power (Watts): 380W, Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.98" L x 3.50" W x 1.57" H (152.0mm x 88.9mm x 40.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 15.8 A.