Продукція > VIKING > ARG02DTC0100
ARG02DTC0100
ARG02DTC0100 Viking
ARG REV A5-190522.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 10Ω; 62.5mW; ±0.5%; ARG; 50V
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 100V
Case - mm: 1005
Manufacturer series: ARG
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Power: 62.5mW
Tolerance: ±0.5%
Resistance: 10Ω
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 50V
Case - inch: 0402
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 10Ω; 62.5mW; ±0.5%; ARG; 50V, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 100V, Case - mm: 1005, Manufacturer series: ARG, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Power: 62.5mW, Tolerance: ±0.5%, Resistance: 10Ω, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 50V, Case - inch: 0402.