Продукція > VIKING > ARG02DTC1002
ARG02DTC1002
ARG02DTC1002 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 10kΩ; 62.5mW; ±0.5%; ARG; 50V
Case - mm: 1005
Resistance: 10kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: ARG
Max. overload voltage: 100V
Mounting: SMD
на замовлення 9700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 10kΩ; 62.5mW; ±0.5%; ARG; 50V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 10kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: ARG, Max. overload voltage: 100V, Mounting: SMD.