Продукція > VIKING > ARG02DTC2200
ARG02DTC2200
ARG02DTC2200 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 220Ω; 62.5mW; ±0.5%; ARG; 50V
Case - mm: 1005
Resistance: 220Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 100V
Manufacturer series: ARG
на замовлення 7304 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 220Ω; 62.5mW; ±0.5%; ARG; 50V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 220Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 100V, Manufacturer series: ARG.