Продукція > VIKING > ARG03DTC0100
ARG03DTC0100
ARG03DTC0100 Viking
ARG REV A5-190522.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 10Ω; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; -55÷155°C
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 10Ω
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.5%
Manufacturer series: ARG
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 150V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 4600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 10Ω; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 10Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Manufacturer series: ARG, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 150V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.