Продукція > VIKING > ARG03DTC1000
ARG03DTC1000
ARG03DTC1000 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 100Ω; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; 25ppm/°C
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Resistance: 100Ω
Tolerance: ±0.5%
Manufacturer series: ARG
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thin film
Power: 0.1W
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Case - mm: 1608
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 100Ω; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; 25ppm/°C, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Resistance: 100Ω, Tolerance: ±0.5%, Manufacturer series: ARG, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thin film, Power: 0.1W, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Case - mm: 1608.