Продукція > VIKING > ARG03DTC1501
ARG03DTC1501
ARG03DTC1501 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1.5kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.5%
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Case - inch: 0603
Resistance: 1.5kΩ
Case - mm: 1608
Manufacturer series: ARG
на замовлення 4103 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1.5kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Case - inch: 0603, Resistance: 1.5kΩ, Case - mm: 1608, Manufacturer series: ARG.