Продукція > VIKING > ARG03DTC1502
ARG03DTC1502
ARG03DTC1502 Viking
ARG REV A5-190522.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 15kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; 25ppm/°C
Resistance: 15kΩ
Tolerance: ±0.5%
Power: 0.1W
Mounting: SMD
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Case - inch: 0603
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: ARG
Case - mm: 1608
Type of resistor: thin film
на замовлення 5900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 15kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V; 25ppm/°C, Resistance: 15kΩ, Tolerance: ±0.5%, Power: 0.1W, Mounting: SMD, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Case - inch: 0603, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: ARG, Case - mm: 1608, Type of resistor: thin film.