Продукція > VIKING > ARG03DTC2003
ARG03DTC2003
ARG03DTC2003 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 200kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 200kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 150V
Manufacturer series: ARG
на замовлення 10600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 200kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 200kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 150V, Manufacturer series: ARG.